Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)

2000.00 TL
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)
  • Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)

1. Gün:

1.Gün : Eskişehir – Ankara – Doğu Ekspresi

12:00 ’ da Karnaval Tour Ofis Önü, 12:15 ' de  Hasan Polatkan Migros önünde buluşup ve Ankara’ya doğru otobüsümüzle ( kişi sayısı ve yoğunluk durumuna bağlı olarak transfer hızlı tren ile gerçekleşebilir.) hareket ediyoruz.

17:00 – Ankara YHT garına varıyoruz ve diğer şehirlerden katılım sağlayan misafirlerimizle buluşup saat 17:45’e kadar alışveriş ve yemek molası veriyoruz.

17:55 - Dünya’nın en güzel 10 demiryolu seyahat rotası içerisinde yer alan, rotası üzerindeki güzellikleri anlatmaya kelimelerin yetersiz kalacağı, Doğu Ekspresi trenimizde tamamı bize özel olan vagonumuza yerleşip muhteşem bir yolculuğun ilk adımını atacağız. Tren yolculuğumuzu daha renkli hale getirmek için nostalji müzik dinletileri, vagon süslemeleri, çeşitli etkinlikler yaparak bu seyahati daha unutulmaz kılıyoruz.

Akşam Yemeği: Ekstra olup dileyen misafirlerimiz önceden hazırladıkları yemeklerden yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise tren restoranından faydalanabilir.

Konaklama: Trende bize özel olan pulman koltuklu vagonumuzda olacaktır.

 

2. Gün:

2. Gün : Erzurum

Güzel bir müzikle güne merhaba dedikten sonra, uçsuz bucaksız güzellikleriyle içimizi açan muhteşem Anadolu manzarası içinde kaybolup, trenimizin vereceği molalarda ve yol boyunca eşsiz manzaralarda çekilen fotoğraflarla günü tren yolculuğu ile geçireceğiz.

01:13

04:40

10:56

15:15 (Normal rota süreleridir, genelde 2-2 buçuk saat rötar olur)

Kayseri

Sivas

Erzincan

Erzurum

İkindi saatlerinde Doğu Anadolu’nun rakımı en yüksek ve yüzölçümü em büyük ili olan Erzurum’a varacağız. Tur süresi boyunca kullanacağımız otobüsümüze yerleşip ilk olarak Türkiye’nin önde gelen kış turizmi duraklarından ve en çok rağbet gören kayak merkezlerinden biri olan Palandöken Kayak merkezine gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz kapalı teleferikler aracılığıyla zirveye ulaşıp tüm Erzurum ayaklarının altında olacak şekilde fotoğraflar çekinebilir ve vakit geçirebilirler. Dileyen misafirlerimiz ise çay, kahve, salep eşliğinde dinlenebilirler. Palandöken Kayak merkezi gezimizin ardından  bölgedeki otelimize geçip akşam yemeği sonrası günü sonlandıracağız.

Sabah Kahvaltısı : Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Öğle Yemeği :  Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Akşam Yemeği :  Otelimizde / Restoranda set menü ya da açık büfe olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Konaklama : Erzurum  4* Otel

Otele Varış Saati : Ortalama 19:00 .

 

3. Gün:

3. Gün Erzurum – Sarıkamış – Kars

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Erzurum tarihini gezip göreceğimiz turumuza başlıyoruz. İlk olarak otobüsümüzle Erzurum Ulu camiine gideceğiz, otobüsümüzden indikten sonra yaklaşık 4 saat otobüsten uzak olacağımız için gerekli malzemeleri yanınıza almanız gerekebilir. Erzurum Ulu camiini gezdikten sonra, Üç Kümbetleri gezip fotoğraf çekindikten sonra Çifte Minareli Medresenin yanından geçip 13 eski Erzurum evinin birleştirilmesi ile oluşan bir müze olan Erzurum evleri müzesini gezip çay-kahve molası vereceğiz. Molanın ardından Çifte Minareli Medreseyi gezip hikayesini rehberimizden dinledikten sonra yol üstünde Erzurum Kalesini ve Caferi Camiini görüp oradan Lala Mustafa Paşa camiini ve Yakutiye Medresesini göreceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Erzurum kongresi için geldiğinde konakladığı Atatürk Evi’ni gezip güzel hikayesini dinledikten sonra ünlü Erzurum oltu taşı alabileceğimiz ve hemen karşısında yine Erzurum’a has kadayıf dolmasından tadabileceğimiz yer olan Rüstem Paşa bedestenine yani Taşhan ’a gideceğiz. Taşhan gezimizden sonra meşhur cağ kebabını tatmak üzere öğle yemeği molası vereceğiz ve sonrasında Kurtuluş Harbinde ülkemizin kaderini çizen yegane noktalardan olan Erzurum Kongre binasını gezip kongre sırasında oturulan sıralarda oturup Erzurum kongresini ve sonuçlarını dinledikten sonra cefakar Erzurum ve Erzurumluların vatan sevgisini gösteren, savaşların sadece askerlerle değil halkla, kadınlarla ve hatta çocuklarla nasıl kazanıldığının göstergesi olan Nene Hatun’un mezarının da bulunduğu 93 harbi adını verdiğimiz Rus-Türk harbinin yaşandığı Aziziye Tabyaları ve Nene Hatun Tarihi Milli parkına gidiyoruz. Aziziye tabyaları sonrası Erzurum gezimizi tamamlayıp Sarıkamış’a doğru yola çıkıyoruz.

Yol üzerinde Karga pazarı dağları ve Aras nehirlerinin birleştiği noktada 13. yüzyılda inşa edilmiş olan Çobandede Köprüsünde fotoğraf molası ve panoramik olarak göreceğimiz Bizans’ın en doğudaki kalesi olan Pasinler Kalesi’nin ardından Sarıkamış’a ulaşıyoruz. Hava durumu ve trafik izin verdiği müddetçe yol üstünde dünya tarihinde ilk kez aksesuar olarak kullanılan kimi zaman ayna kimi zaman bıçak ve balta görevi görmüş olan obsidyen maden yatağında mola verebilir ve kendi elinizle yatağından çıkaracağınız obsidyenlere sahip olabilirsiniz. Molanın ardından; düşmandan çok hava münasebetiyle savaşan, 60 bini şehit 20 bini kayıp olmak üzere 90 binlere ulaşan kayıplar verdiğimiz Sarıkamış Allahuekber dağlarına bakan Sarıkamış Şehitleri Anıtına ulaşıyoruz. Anıtı gezdikten ve şehitlerimizi yad ettikten sonra Sarıkamış merkezine doğru hareket ediyor ve panoramik olarak harika mimariye sahip doğayla iç içe inşa edilmiş Katerina Köşkünü görüyor ve oradan Sarıkamış Kayak Merkezine gidiyoruz. Orada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirler çay-kahve-sahlep eşliğinde soba başında vakit geçirebilir dileyen misafirlerimiz ise telesiyejler yardımıyla zirveye çıkabilirler. Bu süre içerisinde obsidyenden üretilmiş hediyelik eşyalar satın alabilir veya kayak yapabilirsiniz. Serbest zaman sona erdikten sonra Kars merkezde bulunan otelimize ulaşıp bu güzel günü daha güzel bir güne uyanmak üzere sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Öğle Yemeği :  Ekstra olup Rehber Tavsiyesi Cağ Kebabı .

Akşam Yemeği :  Restoranda set menü olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Konaklama : Kars  4* Otel

Otele Varış Saati : Ortalama 20:00 .

 

4. Gün:

4. Gün : Ani Harabeleri – Çıldır Gölü – Kars

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 1001 kiliseli şehir olarak bilinen Ermeni krallığına başkentlik yapmış büyük bir ticaret merkezi olan ve Tarihi İpek yolunun Anadolu’ya giriş yaptığı ilk yer olarak önem arz eden Ani Harabeleri ile gezimize başlayacağız. 1-2 saatlik yürüyüş gezisi olacağı için ve etrafı boş olan bir yerleşim yeri olduğundan dolayı soğuk olma olasılığı yüksek olan yerlerdendir hazırlıklı gelmenizi öneririz. İlk olarak şehir surlarını görüp Aslanlı kapıdan giriş yaptıktan sonra sırasıyla Aziz Prkitch kilisesi, Küçük Hamam, Büyük Katedral ( Fethiye camii), İpek Yolu Köprüsü,  Ebu’l Menuçehr Camii, Genç Kızlar Kilisesi, Rahibeler Manastırı, İç Kale, Poladoğlu Kilisesi, Bostanlar deresi mağaraları, Selçuklu Sarayı, Selçuklu Kervansarayı, Büyük Hamam, Ateşgede Tapınağı ve Gürcü kilisesini görüp Ani harabeleri gezimizi tamamladıktan sonra Çıldır Gölüne doğru yola çıkacağız. Kış aylarında buz tutması nedeniyle üzerinde atlı kızak yapılabilen ve bununla ünlenen Çıldır gölünde serbest zamanımız ardından rotamızı Kars merkeze doğru çevireceğiz. Öğle yemeğimizin ardından Kars merkezi rehberimiz eşliğinde gezip Kars’ta bulunan tüm tarihi binaları görme şansı elde edeceğiz. Kars Kalesi, Fethiye Camii (Alexandr Neviyski Katedrali), Evliya Camii, Kümbet Camii (12 Havariler Kilisesi), Yusuf Paşa Camii, Taş köprü, Namık Kemal Evi ( Aşıklar Evi), Maliye Misafirhanesi, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Defterdarlık, İl Sağlık Müdürlüğü Binası, Vali Konağı, Eski Emniyet Müdürlüğü, Butik Otel (Kar’s Otel), Ticaret ve Sanayi Odası Binası, Hekim Evi ( Cheltikov otel) , Eski Anadolu Lisesi Binası, Belediye Binası, Tuncer Gülensoy Evi gibi tarihi Baltık mimarisi eserlerin hepsini görebileceğimiz bir şehir turunun ardından otelimize geçip biraz dinleniyoruz ve Kars’ın ünlü kaşar peyniri gibi tadına doyamayacağınız türde peynir vb. alışverişi için yola çıkıyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra akşam yemeğimizin de olacağı ünlü Kafkas eğlencesi gecemize katılmak isteyen misafirlerimizle eğlenceye katılıyor ve muhteşem bir günü daha ertesi gün daha çok eğlenmek üzere sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Öğle Yemeği :  Ekstra olup Rehber Tavsiyesi Piti , Hangel Menü .

Akşam Yemeği :  Ekstra olup Rehber Tavsiyesi Kaz Menü .

Konaklama : Kars 4* Otel

Otele Varış Saati : Ortalama 18:00 

 

5. Gün:

5. Gün :Iğdır – Ağrı Dağı – Doğubayazıt – Tendürek – Muradiye Şelalesi – Van

Sabah kahvaltımızın ardından Kars’taki son durağımız olan Kanlı Tabya (Kafkas Cephesi Harp Tarihi) müzesine doğru yola çıkacağız. 1828’de Rusların bir gecede tabyadaki 600 askeri şehit etmesi sebebiyle Kanlı Tabya adını alan müzeyi gezdikten sonra Türkiye’nin en büyük tuz madeni rezervlerinden birinin bulunduğu Tuzluca şehri üzerinden Iğdır’a ulaşıyor ve Ermeniler tarafından yapılan katliamların kanıtlarının bulunduğu ‘Ermeniler Tarafından Katledilen Şehit Türkler Anıt ve Müzesi’ni gezdikten sonra Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı dağını en güzel gören noktalardan biri olan Doğubayazıt ilçesi girişinde fotoğraf molası vereceğiz. Doğubayazıt’ın ve Doğu Anadolu’nun en iyi mimari eserlerinden biri olan inşası 99 yılda tamamlanan İshakpaşa Sarayını gezdikten sonra  Doğubayazıt’ta vereceğimiz yemek molası sonrası neredeyse aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ünlü Doğubayazıt çarşısında alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Alışveriş sonrası bölgenin en büyük volkanik dağlarından biri olan Tendürek Dağı üzerinden Muradiye Şelalesine ulaşıyoruz. Muradiye Şelalesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Van’daki otelimize ulaşıyor ve bir güzel günü daha geride bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Öğle Yemeği :  Ekstra olup Rehber Tavsiyesi Abdigör Köfte Menü .

Akşam Yemeği :  Restoranda set menü olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).

Konaklama : Van 4* Otel

Otele Varış Saati : Ortalama 20:00 .

 

6. Gün:

6. Gün : Van – Van Gölü – Akdamar Adası – Tatvan

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Van (Tuşpa) bölgesine ve Urartulara özgü gümüş işleme sanatı olan savat ve telkâri gibi sanat eserlerini görüp alışveriş yapabileceğimiz atölyeye doğru yola çıkıyoruz. Alışveriş öncesi atölye yanında bulunan ve bölgenin ünlü Van kedilerini görüp sevebileceğimiz Kedi evini de gezip alışverişimizi tamamlayıp Van Urartu Müzesini gezeceğiz. Müze gezimiz ardından 2800 yıllık tarihi olan Van Kalesini panoramik olarak gördükten sonra kalenin hemen altında bulunan örnek Van evi müzesini de gezebilir, serbest zamanı kale manzarası eşliğinde çay- kahve içerek de geçirebilirsiniz. Serbest zamanın ardından Van ve çevre bölgelerin ünlü yiyeceklerinin bulunduğu mandırada alışveriş imkanı sonrası Van merkezde öğle yemeği alacağız. Öğle yemeği sonrası Akdamar Adasına gitmemizi sağlayacak teknemize ulaşmak için Gevaş’a doğru yola çıkacağız. Bize özel olan teknemize bindikten sonra bölgenin ünlü aşk hikayesinden ismini alan Akdamar namı diğer Ah Tamara adasına doğru bölge halkının deniz adını verdiği Van gölü manzarasıyla yolculuğumuzu 45 dakika içerisinde tamamlayıp adaya ulaşıyoruz. Ada üzerinde kalan tek yapı olan, özellikle Ermenilerce kutsal ve hac bölgesi sayılan Akdamar Kilisesini de gezdikten sonra tekneyle otobüsümüze dönüş yapıp son konaklama yerimiz olan Tatvan’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde aldığımız akşam yemeğiyle güzel bir günü daha sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).
Öğle Yemeği :  Ekstra olup Rehber Tavsiyesi Büryan Kebabı Menü . 
Akşam Yemeği :  Restoranda set menü olarak sunulmaktadır (Ücrete Dahil).
Konaklama : Tatvan  4* Otel
Otele Varış Saati : Ortalama 20:00 .

 

 

7. Gün:

7.Gün TATVAN- VAN DOĞU EXPRESİ

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Tatvan Tren Garına hareketle saat 09.00 TCDD Van Doğu Ekspresi pulman  vagonumuzda koltuklarımıza yerleşerek, uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun her rengini mevsimden mevsime geçişini görme imkânına sahip olacağız. Tren yolculuğumuzu vagonlarımız da ki keyifli bir uyku ile sonlandırıyoruz. Bu gece konaklama trende olacaktır.

09.00

15:47

18:51

23.34

03:07

10.25 (Normal rota süreleridir, genelde 2-2 buçuk saat rötar olur)

Tatvan   

Elazığ

Malatya 

Sivas

Kayseri

Ankara

 

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde/Restoranda set menü ya da açık büfe olarak sunulmaktadır. (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği : Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Akşam Yemeği :  Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Konaklama : Trende Pulman Koltuklu  vagonlarımızda. 

 

8. Gün:

8.Gün ANKARA - ESKİŞEHİR

Sabah saatlerinde nostaljik müzikler ve eşsiz Fırat nehri manzarası ile geçireceğimiz yolculuğumuz ardından Ankara’ya ulaşıyoruz.

Ankara’da buradan katılan misafirlerimiz ile vedalaştıktan hemen  sonra Eskişehir’e transferimizi gerçekleştirip bir başka Karnaval Tour etkinliğinde görüşmek üzere  turumuzu noktalıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

▶️Gidiş-Dönüş Ulaşım
▶️Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
▶️5 Gece Otel Konaklaması
▶️Otellerdeki 5 Kahvaltısı
▶️Otellerdeki 4 Akşam Yemeği
▶️Seyahat Sigortası
▶️Araç İçi İkramlar
▶️Karnaval Tour Rehberlik Hizmeti
▶️Eskişehir-Ankara Transferi
▶️Ankara-Eskişehir Transferi
▶️Doğu Ekspresi Pulman Gidiş Bileti
▶️Van Gölü Ekspresi Pulman Dönüş Bileti
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

▶️Öğle Yemekleri
▶️Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
▶️Kişisel Harcamalar
▶️Akdamar Adası Tekne Turu
▶️Kafkas Eğlencesi
▶️Tüm Yolculuk Esnasında Yiyecek ve İçecekle

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
ESKİŞEHİR VE ANKARA
Tur Hareket Tarihleri:
10, 17, 24, 31 Aralık • 07, 14, 21, 28 Ocak • 04, 11, 18, 25 Şubat • 04, 11, 18, 25 Mart

Tur Fiyatları

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
10.12.2021PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
17.12.2021PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
24.12.2021PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
31.12.2021PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
07.01.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
14.01.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
21.01.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
28.01.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
04.02.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
11.02.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
18.02.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
25.02.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
04.03.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
11.03.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
18.03.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »
25.03.2022PULMAN VAGON2.000,00 TL2.750,00 TL 2.000,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 900,00 TL
7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
-Taksitler »

1.Ek Bilgiler

- Tren saatlerindeki değişiklikler neticesinde programda oluşabilecek saat farklılıkları en az 1 gün öncesinden misafirlere bildirilecektir.

- Rehber programda belirtilen yerlerin tamamını gezdirek kaydıyla programda değişiklikler yapabilir.

- Gezimiz bir paket tur'dur. Kullanılmayan hizmetler için iade istenemez.

- Misafirler tarafından Belirtilen saatlere uyulmaması gibi durumlarda oluşabilecek mağduriyetlerden firmamız sorumlu değildir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

  • 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
  • ERZURUM-SARIKAMIŞ-KARS-IĞDIR-DOĞU BEYAZIT-VAN-TATVAN
  • ESKİŞEHİR VE ANKARA
  • 0222 502 5002 / 0850 532 2636

Benzer Turlar

Trakya Turu

Trakya Turu

1 GECE OTEL KONAKLAMALI

04.12.2021

575.00 TL

Batı Karadeniz Turu

Batı Karadeniz Turu

1 GECE OTEL KONAKLAMASI

04.12.2021

475.00 TL

Konaklamalı Kapadokya Turu

Konaklamalı Kapadokya Turu

1 GECE OTEL KONAKLAMALI

04.12.2021

350.00 TL

Ege Kültür Turu

Ege Kültür Turu

1 GECE OTEL KONAKLAMALI

04.12.2021

550.00 TL

Doğu Anadolu Turu

Doğu Anadolu Turu

4 GECE 5 GÜN

06.12.2021

1250.00 TL

Gurme Turu

Gurme Turu

2 GECE 3 GÜN

10.12.2021

1550.00 TL

Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)

Doğu Ekspresi Turu ( Tren İle Gidiş ve Dönüş)

7 GECE 8 GÜN

10.12.2021

2000.00 TL

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Karnaval Tour. by Acente2