Grand Park Kemer

%35
İndirim
506,50 TRY

Grand Park Kemer Hakkında Genel Bilgiler

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
 • Buhar Odası
 • Emanet Kasası
 • Lobi
 • Resepsiyon Hizmeti
 • Lobi Bar
 • Kapalı Restoran
 • Açık Restoran
 • Kablosuz İnternet (Lobi, genel alan ve odalarda)
 • Otopark
 • Hamam
 • Kapalı Havuz (100 m²)
 • Gün Boyu Animasyon
 • Açık Havuz (750 m²)
 • Fitness Merkezi
 • Plaj Voleybolu
 • Masa Tenisi
 • Sauna
 • Dart
 • Açık Çocuk Havuzu (10 m² )
 • Çocuk Büfesi
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Oyun Parkı
 • Mini Kulüp
Ücretli Olanaklar
 • Pavilyon Kullanımı
 • Taze Sıkılmış Meyve Suları
 • Döviz Bozdurma
 • Telefon ve Faks Hizmeti
 • Doktor
 • Araç Kiralama
 • Bar
 • Çamaşırhane
 • Fotoğraf Servisi
 • Kuru Temizleme
 • Kuaför
 • Spa Merkezi
 • Su Sporları
 • Masaj, Kese ve Cilt Bakımları
 • Çocuk Bakıcısı

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

· Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışabilmesi için tesiste İş sağlığı ve Güvenliği Kurulu bulunmaktadır. Bu kurul alınan önlemlerin kontrol ve takiplerini gerçekleştirmektedir.
· Tüm çalışanlar sağlık taramasından geçirilmektedir ve sağlık durumları işyeri hekimi tarafından takip edilmektedir.
· Tüm çalışanlar hijyen eğitimi almış ve sertifikalandırılmıştır. Ayrıca tesis çalışanlarının tamamına salgın hastalıklardan korunma ve yayılmasını önleme konusunda eğitim verilmiştir.
· Çalışanların kullandığı alanlar, sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Personel alanlarında kişisel hijyen için gerekli olan malzemeler ve el antiseptikleri mevcuttur.
· Personel üniformalarının değişimi günlük olarak yapılmaktadır. Üniformalar, 60 C üstünde yıkanmakta ve ütülenmektedir.
· Servis araçları her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Servis araçları %50 kapasitede çalışmaktadır ve maskesiz servis kullanımına izin verilmemektedir.
· İşe girişlerde tüm çalışanların ateşleri ölçülmektedir. Yüksek ateşi olan çalışanların işbaşı yapmasına izin verilmemektedir.
· Tüm çalışanlar hem misafirlerin hem de kendi sağlıklarını korumak için maske ile çalışmaktadır.
· Tesisin tüm genel alanlarında uygulanan dezenfeksiyon işlemleri T.C Sağlık Bakanlığı onaylı, biosidal ürün ruhsatlı, antiviral ve antibakteriyal ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri uzman ekipler tarafından yürütülmektedir.
· Tesisin kapalı alanlarında bulunan tüm havalandırma sistemleri ile klimalar sıklıkla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Genel alanlarda bulunan tuvaletlerin ve lavaboların temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmıştır.
· Genel alanlarda, tuvalet ve lavabolarda anti bakteriyel sabunlar ve el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Genel alanlarda bulunan oturma grupları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Asansörlerin içi ve özellikle çağrı düğmeleri sıklıkla dezenfekte edilmekte, havalandırma tertibatı düzenli olarak temizlenmektedir.
· Misafir transferlerini gerçekleştirilen araçlar her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Transfer aracında maske kullanma kuralı uygulanmaktadır ve araçlarda el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Girişlerde tüm misafirlerin ateşleri ölçülecek, olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planında yazıldığı şekilde, gerekenler yapılacaktır.
· Bagaj odalarında otomatik dezenfeksiyon cihazları bulunmaktadır. Valizler dezenfekte edilerek bagaj arabalarına alınmaktadır. Bagaj arabaları ise her kullanımdan önce ve sonra temizlenip dezenfekte edilmektedir.
· Oda kapı kartı özel olarak dezenfekte edilmektedir.
· Odalar periyodik zamanlarda yüksek koruyuculuğu olan ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylı antiviral ve antibakteriyel özel dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Otelden ayrılan misafirlerin odaları titizlikle temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Oda temizliklerini gerçekleştiren kat görevlileri her oda için ayrı maske ve eldiven kullanmaktadır. Oda temizliklerinde tek kullanımlık kullan-at bezler kullanılmaktadır.
· Oda temizliklerinde alkol ve klor bazlı dezenfektanlar kullanılmaktadır. Kat görevlileri çarşaf ve nevresim değişiminde silkeleme ve çırpma gibi işlemler yapmamaktadır.
· Odalarda kullanılan tüm tekstil ürünleri 60-90 C’de yıkanarak, buharlı ütülerle dezenfekte edilmektedir.
· Misafirlerin günlük kullanımı için hazırlanan buklet malzemeleri, yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Misafirler için maske, eldiven ve el antiseptikten oluşan bir pandemi kiti oda buklet malzemelerine eklenmiştir.
· Kat görevlilerinin talimatlara göre temizliklerini bitirmelerinin ardından odada ozon dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır.
· Odalarda gerçekleştirilen tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri eğitimli kat şefleri tarafından kontrol edilmektedir.
· Tesiste oda doluluk oranları sosyal mesafenin korunabilmesi için kısıtlı tutulmaktadır.
· Tüm restoran ve barlarda, misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara, el antiseptik teçhizatları konulmuştur.
· Restoran ve barların giriş ve çıkışlar ayrı kapılardan yapılacaktır. Bu konuda yönlendirmeler yapılmıştır.
· Ortak kullanımda olan çay ve kahve makineleri bu süreçte kullanılmayacak olup, çalışanlar tarafından masalara servis edilecektir.
· Büfelerde ve barlarda sosyal mesafenin korunmasına yönelik yer işaretlemeleri mevcuttur.
· Tüm restoran ve barlarda misafir kalktığında, masa ve sandalye kolçakları dezenfekte edildikten sonra diğer misafirlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir.
· Tüm yiyecek içecek alanlarında ISO 22000:2015 Gıda Güvenliği Yönetimi Standartları eksiksiz uygulanmaktadır. Tesis çalışanlarının bu konudaki eğitimleri sürekli olarak tekrarlanmaktadır.
· Misafirler, SPA ve hamam hizmetlerinden randevu alarak faydalanabilecektir. Sauna, hamam ve buhar odalarındaki kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar ve WC’ler antiviral ve antibakteriyal biosidal ürünler ile periyodik şekilde dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu içinde yer alan tüm bireysel egzersiz cihazları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Her egzersiz cihazı kullanılmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu ve ekipmanları; açılış öncesinde, kapalı olduğu öğle saatlerinde ve kapanış sonrası gece saatlerinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca salonda hava ve yüzey dezenfeksiyonu gerçekleştirilmektedir.
· Spor salonunda el antiseptikleri misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara yerleştirilmiştir.
· Ali’s Mini Club, açık alan aktiviteleri ile hizmetinizde verecektir. Aktiviteler sosyal mesafe kurallarına uyularak geniş alanlarda gerçekleştirilecektir.
· Tüm genel alanlarda olduğu gibi çocuk oyun parkında da antiviral ve antibakteriyal ürünlerle dezenfeksiyon işlemleri sık aralıklarla tekrarlanmaktadır.
· Mini kulüp ekibi, hijyen eğitimlerini tamamlamış ve konularında uzman olan kişilerden oluşmaktadır.
· Ek önlemler kapsamında mini kulüp kapalı alanı bu süreçte hizmet veremeyecek olup, Ali’s Mini Club’e emanet çocuk kabul edilmeyecektir.
· Havuzların klor, PH ve sıcaklık dengeleri T.C Sağlık Bakanlığı’nın direktifleri ve yönetmeliklerine uygun olarak tüm kontrollerden geçirilmekte ve sık aralıklarla mikrobiyolojik ve kimyasal analizleri takip edilmektedir.
· Havuz kenarlarında ve plajda bulunan şezlonglar sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafir değişimlerinde personel tarafından temizlik ve dezenfeksiyonları yapılmaktadır.
· Havuzlarda ve plajda yapılan grup aktiviteleri sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.


Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-00.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar giriş günü su ve soft içecekler ile dolduruluyor, diğer günler ise su ile yenileniyor. A la carte restoranlar 24 saat öncesinden rezervasyonlu ve kuver ücretli. A la carte restoranlar haftanın 6 günü hizmet veriyor. 

A LA CARTE RESTORANLAR
 • Fine Dinning A la Carte Restoran (Ücretli)
Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-12.00 Geç Kahvaltı
10.00-00.00 Pastane (Patisserie) 12.30-14.30 Öğle Yemeği 18.30-21.00 Akşam Yemeği 18.30-21.00 A la Carte Restoran 24 Saat Food Court 
 
Barlar:
24 Saat Lobi Bar
24 Saat Court Bar
12.30-14.00 Service Bar
18.30-21.00 Service Bar
10.00-00.00 Pool Bar


Plaj

Denize sıfır konumdaki tesisin 250 m uzunluğunda kum-çakıl ve ahşap platformdan oluşan plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve minder, havuz başında ve plajda ücretsiz, havlu ise havlu kartı ile temin ediliyor.


Konum

Beldibi mevkiindeki tesis; Kemer merkeze 10 km, Antalya şehir merkezine 25 km ve Antalya Havalimanı’na 40 km mesafede konumlanıyor.


Genel Tanıtım

Akdeniz’in doğal güzellikleri ile çevrili Beldibi mevkiinde yer alan Grand Park Kemer, misafirlerine huzur dolu bir ortamda tatil yapma imkanı sunuyor. 

Deniz, güneş ve kumun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tesisin odalarında, konforunuz için ihtiyaç duyacağınız tüm detaylar düşünülmüş.

Tesisin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından en güzel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 

SPA merkezinde bulunan Türk hamamı, sauna ve güzellik merkezinde yenilenip tazelenebilirsiniz.

Tesisin sunduğu su sporları, partiler, havuz başı animasyon gibi imkanlar ile güne eğlence katabilirsiniz.


Spor/Eğlence

Kaydıraklı havuz, 3 bantlı ve 50 m² alana sahip olup belirli saatlerde ve sezonluk olarak çalışıyor. 

Havuz Bölümü: Tesiste; açık havuz (750 m²), açık çocuk havuzu (10 m²), kapalı havuz (100 m²), belirli saatlerde ve sezonluk çalışan kaydıraklı havuz (3 bantlı / 50 m²) mevcut.


Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk büfesi, çocuk havuzu ve 4-12 yaş arası çocuklara 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren mini kulüp bulunuyor. 


Balayı

Bir üst kategorideki odaya upgrade imkanı (Müsaitlik doğrultusunda) Oda süslemesi Meyve sepeti ve şarap ikramı Odaya kahvaltı (giriş gününden bir sonraki gün için)

Not: Balayı konseptinden yararlanacak çiftlerin girişte evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekiyor.


Spa / Wellness

Tesisin SPA ve wellness bölümünde; hamam, sauna, kapalı havuz, dinlenme odaları ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Kapalı havuz, 12 Nisan-20 Ekim tarihleri arasında hizmet veriyor.


Standart Oda Kara Manzaralı Fiyatları
 • Dönem
 • Odalar
 • İndirim
 • 2 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1 Kişilik Oda
 • 3 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 4 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1. Çocuk
 • 2. Çocuk
 • 16.10.2021
  15.11.2021
 • Standart Oda Kara Manzaralı
  Herşey Dahil
 • %35
  İndirim
 • 779,23 TRY
  506,50 TRY
 • 1.558,46 TRY
  1.013,00 TRY
 • 701,54 TRY
  456,00 TRY
 • -
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 253,00 TRY Diğer Fiyat Detayları
  1. Çocuk
  2. Çocuk
  3. Çocuk
  4. Çocuk
  Tek Kişi Yanında
  0-12 Yaş Ücretsiz
  0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 253,00 TRY
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  İki Kişi Yanında
  0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 253,00 TRY
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Üç Kişi Yanında
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
 • -
Minimum 3 Gece
Standart Oda Deniz Manzaralı Fiyatları
 • Dönem
 • Odalar
 • İndirim
 • 2 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1 Kişilik Oda
 • 3 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 4 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1. Çocuk
 • 2. Çocuk
 • 16.10.2021
  15.11.2021
 • Standart Oda Deniz Manzaralı
  Herşey Dahil
 • %35
  İndirim
 • 865,38 TRY
  562,50 TRY
 • 1.730,77 TRY
  1.125,00 TRY
 • 778,46 TRY
  506,00 TRY
 • -
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 281,00 TRY Diğer Fiyat Detayları
  1. Çocuk
  2. Çocuk
  3. Çocuk
  4. Çocuk
  Tek Kişi Yanında
  0-12 Yaş Ücretsiz
  0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 281,00 TRY
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  İki Kişi Yanında
  0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş 281,00 TRY
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Üç Kişi Yanında
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
 • -
Minimum 3 Gece
Aile Odası Fiyatları
 • Dönem
 • Odalar
 • İndirim
 • 2 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1 Kişilik Oda
 • 3 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 4 Kişilik Oda Kişi Başı
 • 1. Çocuk
 • 2. Çocuk
 • 16.10.2021
  15.11.2021
 • Aile Odası
  Herşey Dahil
 • %35
  İndirim
 • 1.297,69 TRY
  843,50 TRY
 • 2.595,38 TRY
  1.687,00 TRY
 • 865,13 TRY
  562,33 TRY
 • -
 • 0-12 Yaş Ücretsiz
  Diğer Fiyat Detayları
  1. Çocuk
  2. Çocuk
  3. Çocuk
  4. Çocuk
  Tek Kişi Yanında
  0-12 Yaş Ücretsiz
  0-12 Yaş Ücretsiz
  0-12 Yaş Ücretsiz
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  İki Kişi Yanında
  0-12 Yaş Ücretsiz
  0-12 Yaş Ücretsiz
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Üç Kişi Yanında
  0-12 Yaş Ücretsiz
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
  Çocuk Kabul Edilmiyor
 • 0-12 Yaş Ücretsiz
Minimum 3 Gece

Grand Park Kemer Konumu

Grand Park Kemer HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Otel Bilgileri

 • 0-6 Ücretsiz
 • Herşey Dahil

Benzer Oteller

Crystal De Luxe

Crystal De Luxe

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Mr. Crane Hotel

Mr. Crane Hotel

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Crystal Flora Beach

Crystal Flora Beach

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Larissa Sultan Beach

Larissa Sultan Beach

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Queens Park Göynük

Queens Park Göynük

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Limak Limra Hotel

Limak Limra Hotel

Antalya Kemer

Ultra Herşey Dahil

514,56 TRY

Valeri Beach Hotel

Valeri Beach Hotel

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Orange County Kemer

Orange County Kemer

Antalya Kemer

Fiyatı Sorunuz

Grand Park Kemer

Grand Park Kemer

Antalya Kemer

Herşey Dahil

506,50 TRY

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Karnaval Tour. by Acente2