Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Bolu Yedigöller Turu

Günübirlik

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Ankara Çıkışlı Günübirlik Bolu Yedigöller Turu Hakkında Genel Bilgiler

Siz değerli misafirlerimizle Ankara Kızılay Avm önünden(Karnaval Tour Ofis Önü) 07.00’da, Armada Avm önünden 07.10’da,Optimum Avm Önünden 07.30’da sizleri alıyor ve Bolu’ya doğru yola çıkıyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz tesiste sabah kahvaltımızı alıyoruz ve baharda yeşile, sonbaharda sarıya vurgun olanların uğrak yeri, şehrin stresinden hayatımızın yoğun temposundan çıkıp huzur ve sakinliğin yeri olan Yedigöller'e gidiyoruz. Cennetten bir köşe olan Yedigöller Milli Parkı'nda hâkim bitki örtüsü kayın ağaçlarıdır. Ayrıca meşe, gürgen kızılağaç, karaçam, sarıçam, köknar, karaağaç, ıhlamur, porsuk gibi değişik türde ağaçlar da görülmektedir. Etkili koruma ile Parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda sayıları artan geyik karaca kurt tilki sincap tavşan türleri bulunmaktadır.

  Milli parktan içeri girdiğimizde sırasıyla Serin Göl karşılıyor bizi sonrasında Büyük Gölü'nü görüyoruz. Derin Göl ve Gülen Kayalar ve Pisagor ağaçlarını görüyoruz. Şaleler sonrası kısa bir yürüyüşle Nazlı Göl'e ulaşıyoruz Nazlı Göl sonrası Kuru Göl, İnce Göl ve Sazlı Gölü gördükten sonra 1,5 saatlik molamız sonrası hareket etmek üzere buluşuyoruz. 7 farklı gölü gördükten sonra misafirlerimiz isterlerse öğle yemeğimizi almak için Yedigöller'den ayrılıyor çam ağaçlarının ortasında kuş sesleri ve yaprak seslerinin arasında mangal ateşinde pişmiş nefis sucuk köfte veya tavuktan oluşan öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemek sonrası odun ateşinde semaverde çayımızı yudumluyoruz. Öğle yemeğimizi de yedikten sonra siz değerli misafirlerimiz ile tekrar aracımıza geçiyoruz ve geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Ankara varıyor ve bir turumuzu daha sonlandırmış bulunuyoruz.

Bir sonraki Karnaval Tour etkinliğimizde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

NOT: OLUMSUZ İKLİM KOŞULLARININ (YOĞUN KAR YAĞIŞI, HAVA ŞARTLARI VS.) GEZİYİ ETKİLEYECEĞİ DURUMLARDA REHBERİMİZ TUR PROGRAMINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • KIZILAY AVM ÖNÜ(KARNAVALTOUR OFİS ÖNÜ) (07:00)
  • ARMADA AVM (07:10)
  • OPTİMUM AVM (07:30)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım
-Anlaşmalı Olduğumuz Restoranda Sabah kahvaltısı
-Rehberlik Hizmeti
-Milli Park Giriş Ücretlendirmeleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Kişisel Harcamalar
-Öğle Yemeği
-Dönüş Akşam Yemeği
-Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretlendirmeleri

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ankara Çıkışlı Günübirlik Bolu Yedigöller Turu Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?