İtalya Turu

 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN- ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet,bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Pegasus Havayolları ile Roma’ya hareket.Yerel saat Başkent Roma'ya varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz.Bu turumuzda Colloseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak ışıklar altından Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image ROMA (DAĞ KÖYLERİ TURU) (ANTİK ROMA ve VATİKAN TURU) Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceği Dağ Köyleri Turuna katılabilirler.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Antik Roma ve Vatikan Turu düzenlenecektir.Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumunu gezeceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image ROMA (PİSA TURU) - FLORANSA - MONTECATİNİ Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket. Tüm grubun katılımıyla yol üzeri ekstra Pisa Turu. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımızın ardından panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini de ki otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image MONTECATINI - VENEDİK (GONDOL TURU) Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket.Gondollar şehri Venedik'e varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler rehberiniz düzenleyeceği ekstra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image VENEDİK - BOLOGNA- İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN(VERONA TURU) Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Tüm grubun katılımıyla ekstra Verona Turu düzenlenecektir.Rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna havalimanına hareket. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile İstanbul'a hareket. Yerel saat Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

NOT:Seyahatinizi Zenginleştirin Ekstra turları seyahatiniz başlamadan tek tek ya da indirimli paket halinde satın alarak, seyahatiniz sırasında kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

4 GECE 5 GÜN İTALYA TURU

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Pegasus Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı- Roma gidiş , Bologna - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

*Roma'da 2 gece 3* uzak otelde continental kahvaltı dahil konaklama

*Floransa'da - Montecatini bölgesinde 1 gece 3* uzak otelde continental kahvaltı dahil konaklama

*Venedik'te Treviso veya Padova bölgesinde 1 gece 3*uzak otelde oda continental kahvaltı konaklama

*Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri *Yarım günlük panoramik Roma, Floransa, Venedik şehir turları

*profesyonel rehberlik hizmeti *Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri

*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

*Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 140 EURO( Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.) www.prontotour.com/Others/Visa.aspx

*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) *

Ekstra turlar ve ören yerleri giriş ücretleri *Venedik'te vaporetto ücreti

*Konaklama vergileri

*Öğle ve akşam yemekleri, otel ekstraları

*Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet

*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır. *Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İSTANBUL SABİH GÖKÇEN HAVA LİMANI
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

İtalya Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • OTEL
 • ROMA-(PİSA TURU) - FLORANSA - MONTECATİNİ-VENEDİK (GONDOL TURU)-VERONA TURU
 • İSTANBUL SABİH GÖKÇEN HAVA LİMANI
 • 0222 502 5002 / 0850 532 2636

Benzer Turlar

İtalya Turu

İtalya Turu

4 GECE 5 GÜN

iSPANYA TURU

iSPANYA TURU

4 GECE 5 GÜN

Baştan Başa Ukrayna Turu

Baştan Başa Ukrayna Turu

7 GECE 8 GÜN

31.10.2021

425,00

ENDÜLÜS TURU

ENDÜLÜS TURU

4 GECE 5 GÜN

MALDİVLER TURU

MALDİVLER TURU

5 GECE 6 GÜN

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Karnaval Tour. by Acente2