İtalya Turu

 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu
 • İtalya Turu

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN- ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet,bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Pegasus Havayolları ile Roma’ya hareket ediyoruz.Yerel saat Başkent Roma'ya varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz.Bu turumuzda Colloseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer oluyoruz.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için extra olarak ışıklar altından Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image ROMA (DAĞ KÖYLERİ TURU) (ANTİK ROMA ve VATİKAN TURU) Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman verilecektir. Arzu eden misafirlerimiz için extra olarak düzenleyeceği Dağ Köyleri Turuna katılabilirler.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için extra Antik Roma ve Vatikan Turu düzenlenecektir.Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış Antik Tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu'nu gezeceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image ROMA (PİSA TURU) - FLORANSA - MONTECATİNİ Sabah kahvaltı sonrası odalar boşaltılıyor ve Floransa'ya hareket ediliyor. Tüm grubun katılımıyla yol üzeri extra Pisa Turu. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımızın ardından panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini'deki otelimize transfer yapıyoruz. Odaların alınmasından sonra serbest zaman verilecektir. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image MONTECATINI - VENEDİK (GONDOL TURU) Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket ediyoruz.Gondollar şehri Venedik'e varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler rehberiniz düzenleyeceği extra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer yapıyoruz. Odaların alınmasından sonra serbest zaman verilecektir. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Roma - Floransa - Venedik Turu Itinerary Image VENEDİK - BOLOGNA- İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN(VERONA TURU) Sabah kahvaltı sonrası odalar boşaltılıyor ve serbest zaman veriliyor.Tüm grubun katılımıyla extra Verona Turu düzenlenecektir.Rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna Havalimanı'na hareket ediyoruz. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat Sabiha Gökçen Havalimanı'na varıyoruz ve sizlerle bir sonraki Karnaval Tour etkinliğinde görüşmek üzere sözleşip vedalaşıyoruz.

NOT:Seyahatinizi Zenginleştirin Ekstra turları seyahatiniz başlamadan tek tek ya da indirimli paket halinde satın alarak, seyahatiniz sırasında kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

NOT: Tur esnasında yaşanan olumsuz durumlarda rehberin tur programında değişiklik yapma hakkı vardır. 

4 GECE 5 GÜN İTALYA TURU

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Pegasus Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı- Roma gidiş , Bologna - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

*Roma'da 2 gece 3* uzak otelde continental kahvaltı dahil konaklama

*Floransa'da - Montecatini bölgesinde 1 gece 3* uzak otelde continental kahvaltı dahil konaklama

*Venedik'te Treviso veya Padova bölgesinde 1 gece 3*uzak otelde oda continental kahvaltı konaklama

*Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri *Yarım günlük panoramik Roma, Floransa, Venedik şehir turları

*profesyonel rehberlik hizmeti *Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri

*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

*Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 140 EURO( Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.) www.prontotour.com/Others/Visa.aspx

*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) *

Ekstra turlar ve ören yerleri giriş ücretleri *Venedik'te vaporetto ücreti

*Konaklama vergileri

*Öğle ve akşam yemekleri, otel ekstraları

*Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet

*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır. *Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İSTANBUL SABİH GÖKÇEN HAVA LİMANI
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

İtalya Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • OTEL
 • ROMA-(PİSA TURU) - FLORANSA - MONTECATİNİ-VENEDİK (GONDOL TURU)-VERONA TURU
 • İSTANBUL SABİH GÖKÇEN HAVA LİMANI
 • 0850 532 2636

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Karnaval Tour. by Acente2