Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik İstanbul Yarımada Turu

Günübirlik

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Ankara Çıkışlı Günübirlik İstanbul Yarımada Turu Hakkında Genel Bilgiler

Siz değerli misafirlerimiz ile Ankara Kızılay Avm önünden (Karnaval Tour Ofis Önü) 02.00’da, Armada Avm önünden 02.10’da, Optimum Avm önünden 02.30’da buluşuyor. Anlaşmalı olduğumuz restoranımıza doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltımızın ardından İstanbul Avrupa yakasına Tarihi Yarımada'ya doğru tekrar yola çıkıyoruz. Tarihi Yarımada’da Dikilitaş ve Sultanahmet Camii gezilerimizden sonra ilk olarak Yerebatan Sarnıcı‘na gidiyoruz. Bizans imparatoru I. Justinianus (527-565) tarafından yaptırılan bu büyük yeraltı sarnıcı, suyun içinden yükselen ve sayısız gibi görülen mermer sütunlar sebebiyle halk arasında “Yerebatan Sarayı” olarak isimlendirilmiştir. Buradaki gezimizden sonra Ayasofya‘ya geçiyoruz. Ayasofya, dünya mimarlık tarihinden bu yana ayakta kalmayı başarabilmiş, görkemi, ihtişamı, büyüklüğü ve işleselliği yönünden mimari sanat dünyası açısından çok önemli bir yerdedir. Ayasofya, Doğu Roma İmparatorluğu’nun İstanbul‘da inşa etmiş olduğu en büyük kilisedir. Ayasofya gezimizden sonra Rehberimizin vereceği serbest zaman ve öğle yemeği molamızı tamamlayarak gezimize devam ediyoruz.
  Öğleden sonra Topkapı Sarayı‘na geçiyoruz. İstanbul’un fethiyle bir cihan imparatorluğuna dönüşen Osmanlı İmparatorluğu’nun padişahlarına ev sahipliği, devletine idare merkezliği eden Topkapı Sarayı sade mimarisinin ardında ışıltılı hazineler dünyayı değiştiren siyasi ve sosyal hikâyeler sunarken, kapalı kapılar ardındaki harem, kişisel sevinç ve üzüntülere ayna tutuyor. Gezimizi rehberimizin anlatımıyla bitirdikten sonra aracımızdaki yerlerimizi alarak dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

 

NOT: OLUMSUZ İKLİM KOŞULLARININ (YOĞUN KAR YAĞIŞI, YOL DURUMU VS.) GEZİYİ ETKİLEYECEĞİ DURUMLARDA REHBERLERİMİZ TUR PROGRAMINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • KIZILAY AVM ÖNÜ(KARNAVALTOUR OFİS ÖNÜ) (02:00)
  • ARMADA AVM (02:10)
  • OPTİMUM AVM (02:30)
TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
06.05.2023
30.12.2023
800 TL 0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 800 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Cumartesi, Pazar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım
-Anlaşmalı Olduğumuz Restoranda Sabah Kahvaltısı
-Milli Park Giriş Ücretleri
-Rehberlik Hizmeti
-Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Öğle Yemeği
-Dnüş Akşam Yemeği
-Müze Ve Ören Yerierine Giriş Ücretleri
-Kişisel Harcamalar

 

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ankara Çıkışlı Günübirlik İstanbul Yarımada Turu Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?