Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu

Günübirlik

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu Hakkında Genel Bilgiler

Siz değerli misafirlerimiz ile Polatlıdan 00.30’da, Ümitköy Köprüsü’nden 01.30’da, Cepha Kentpark Avm önünden 01.40’da, Kızılay Avm Önü (Karnaval Tour Ofis Önü) 02.00’da, Armada Avm önünden 02.10’da,Taurus Avm önünden 02.15’de,Gölbaşı Yunus Market önünden 02.30’da sizleri alarak Kapadokya’ya doğru yola çıkıyoruz.

Günün ilk ışıklarında Balon Seyri(extra) etkiinliği ile harika manzaralar eşliğinde eşsiz fotoğraflar çekinebileceğiniz Balon seyir alanına gidiyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından ATV turu(extra) etkinliğine katılacak misafirlerimiz ile Çavuşin köyüne gidiyoruz.. 1 saat sürecek olan ve birbirinden güzel fotoğraflar çekilebileceğiniz ATV turu etkinliği bütün misafirlerimize tavsiye edebileceğimiz çok zevkli bir etkinliktir. Dileyen misafirlerimiz At Safari Turu(extra) da yapabilirler. Daha sonra sabah kahvaltımızı yapmak için anlaşmalı olduğumuz restorana gidiyoruz. Siz değerli misafirlerimizle daha sonra sırasıyla ; Güvercinlik Vadisi, Hayal Vadisi, Üç Güzeller, Uçhisar Kalesi , Tarihi Çavuşin Köyü gezeceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Kapadokya kabak yetiştiriciliği ve üzüm yetiştiriciliği ile meşhur bir bölge olduğu için şarap mahzenleri ve yöresel ürünleri alabileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Turasan Şarap Mahzeni ve yöresel tatları hem tadıp, hem de satın alabileceğimiz anlaşmalı olduğumuz dükkanları hep beraber geziyoruz. Turasan Şarap Mahzenleri'ne gittiğimizde dileyen misafirlerimiz Asmalı Konağı da gezebilirler. Burada ki gezilerimizi tamamladıktan sonra  öğle yemeği molası veriyoruz.

Kapadokya bölgesinde çanak çömlek atölyeleri oldukça meşhurdur. Rezervi sadece Kapadokya bölgesinde bulunan özel bir toprak yapısına sahip olduğu için birçok ürün elde edilebilir. Dünya'nın neredeyse her noktasından görülmeye değer şaheserler için birçok turiste ev sahipliği yapan Kapadokya'da siz değerli misafirlerimiz için bizde en iyi tercihleri yaparak sizi en iyi yerlere götürmeye gayret gösteriyoruz. Çanak çömlek Atölyesi'ne gidip bize özel olarak yapılan sunumu izledikten sonra alışverişlerimizi yapıyoruz ve bir sonraki durağımız olan ONYX taşından yapılmış özel ürünleri görmeye, incelemeye ve alışveriş yapmaya gidiyoruz. Bölgede ki gezimizi tamamladıktan sonra gerekli molalar eşliğinde Ankara’ya geri dönüş yolculuğuna çıkıyoruz ve turumuzu tamamlamış bulunuyoruz.
Bir sonraki KARNAVAL TOUR etkinliğinde görüşmek dileğiyle.

NOT;OLUMSUZ KOŞULLAR DURUMUNDA REHBERİN TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK HAKKI VARDIR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • POLATLI (00:30)
  • ÜMİTKÖY KÖPRÜ (01:30)
  • CEPHA KENTPARK AVM (01:40)
  • KIZILAY AVM ÖNÜ(KARNAVALTOUR OFİS ÖNÜ) (02:00)
  • ARMADA AVM (02:10)
  • TAURUS AVM (02:15)
  • GÖLBAŞI YUNUS MARKET (02:30)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım
*Sabah Kahvaltısı
*Çevre Gezileri
*Rehberlik Hizmeti
*Balon Seyri


 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Atv Safari(Kişi başı 500tl iki 750kişi tl)
*At Safari(kişi başı 500tl)
*Dönüş Akşam Yemeğİ
*Öğle Yemeği(275tl)
*Kişisel Harcamalar
*Müze Ve Ören Yerlerine Giriş Ücretleri

 

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?