iSPANYA TURU

 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU
 • iSPANYA TURU

İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - BARCELONA (FLAMENCO) Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde pasaport, bilet ve bagaj işlemleri için uçuştan en az 3 saat önce hazır bulunulması tavsiye edilir. Ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Barcelona'ya uçuyoruz. Barcelona’ya varışımızın ardından, alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Marina, Colombus Sokağı, Ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, La Sagrada Familia, Olimpiyat Stadı, Eski Boğa Güreş Arenası, Sant Jordi Spor Salonu, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi ve Calatrava Kulesi görülecek yerlerdendir. Ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz İspanyol dansları ve müziği eşliğinde gerçekleşecek extra Flamenco Gecesi turuna katılabilirler. Ardından otele geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Barselona Turu Itinerary Image BARCELONA (FIGUERES - DALI MÜZESİ & PERPIGNAN) Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Figueres (Dali Müzesi) & Perpignan turuna katılabilirler. Figueres şehrinde sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezildikten sonra günümüzde Fransa sınırları içerisinde yer alan Perpignan’a geçiyoruz. Perpignan Fransızların eline geçtiği tarih olan 1642 yılına kadar Catalonia‘nın idari merkezi olarak biliniyordu. Dolayısıyla şehri gezerken Katalan ve Fransız kültürlerinin iç içe geçtiğini göreceksiniz. Salvador Dali İspanya iç savaşında tablolarını buradan Avrupa ‘nın diğer şehirlerine ulaştırıp sattığı için “ benim için Perpignan dünyanın başkentidir” demiştir. Şehir turu sırasında göreceğimiz yerler arasında, 1300’lü yılların başında Aragon krallığı tarafından yaptırılan Castillet Kalesi, Belediye Sarayı, Verdun Meydanı, Ticaret Borsası, Saint Jean Katedrali yer almaktadır. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Barselona Turu Itinerary Image BARCELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE) Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için extra Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle turu düzenlenecektir. UNESCO tarafından koruma altına alınmış, Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı ve 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da, İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalle'yi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Barselona Turu Itinerary Image BARCELONA – İSTANBUL Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Barcelona Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varıyoruz ve bir sonraki Karnaval Tour Etkinliğinde görüşmek üzere sözleşip vedalaşıyoruz.

YAŞANABİLECEK OLUMSUZ DURUMLARDA REHBERİN PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI VARDIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Barcelona - İstanbul (Sabiha Gökçen) gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

*Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri *Barcelona’da belirtilen kategorideki otelde toplam 3 gece oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama

*Barcelona konaklama vergisi

*Panoramik Barcelona şehir turu *

KARNAVAL TOUR Türkçe Tur Liderliği Hizmeti

*Havalimanı ve güvenlik vergileri

*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize ücreti ve servis bedeli 140 EURO ( Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lüften isteyiniz.)

*Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.

*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

*Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

*Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet

*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANI
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

*Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

*Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalmak şartıyla, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerde de geçerlidir.

*Panoramik şehir turları müze ve ören yerlerinin girişlerini içermemektedir. Şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlı bir turdur.

*Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak)3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçüktür.

*Triple odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitliğe göre 3 kişilik oda rezervasyonu yapılmaktadır. Triple odalar ek yatak nedeniyle diğer odalardan daha küçükmüş gibi görünebilir.

*Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 – 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dır.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkede ki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

*Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşu kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotura bildirilmelidir.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Pronto turun sorumluluğunda değildir.

*Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri misafirden tahsil edilir.

*Pronto Tour vize alımlarında konsolosluk ve misafirlerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya ret vermesi Prontotur’un sorumluluğunda değildir.

*Programlarımızda belirtilen vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden misafirlerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

*Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.

*Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

*Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

*Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz?) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Satın almış olduğunuz programın grup biletinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızda ki her uçuş mil garantisi vermez.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Pronto Tour Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan KARNAVAL Tour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları vb. durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

*Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

KARNAVAL TOUR VİZE İŞLEMLERİ İÇİN ARACI KURUMDUR VİZE İŞLEM ÜCRETİ 140 EUR

iSPANYA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • OTELDE KONAKLAMA
 • BARCELONA (FLAMENCO) -BARCELONA (FIGUERES - DALI MÜZESİ & PERPIGNAN) -BARCELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE) -
 • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANI
 • 0850 532 2636

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Karnaval Tour. by Acente2