Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Eskişehir Çıkışlı Günübirlik İstanbul Tarihi Yarımada Turu

Günübirlik

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Eskişehir Çıkışlı Günübirlik İstanbul Tarihi Yarımada Turu Hakkında Genel Bilgiler

  Eskişehir Cengiz Topel Cd. Karnaval Tour ofis önünden saat 03.00’da, Hasan Polatkan Migros önünde 03.15’de buluşuyor ve İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.
  Araç içi ikramlarımız ve yol üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasından sonra İstanbul Avrupa yakasına Tarihi Yarımada'ya varıyoruz. Tarihi Yarımada’da Dikilitaş ve Sultanahmet Camii gezilerimizden sonra ilk olarak Yerebatan Sarnıcı‘na gidiyoruz. Bizans imparatoru I. Justinianus (527-565) tarafından yaptırılan bu büyük yeraltı sarnıcı, suyun içinden yükselen ve sayısız gibi görülen mermer sütunlar sebebiyle halk arasında “Yerebatan Sarayı” olarak isimlendirilmiştir. Buradaki gezimizden sonra Ayasofya‘ya geçiyoruz. Ayasofya, dünya mimarlık tarihinden bu yana ayakta kalmayı başarabilmiş, görkemi, ihtişamı, büyüklüğü ve işleselliği yönünden mimari sanat dünyası açısından çok önemli bir yerdedir. Ayasofya, Doğu Roma İmparatorluğu’nun 
İstanbul‘da inşa etmiş olduğu en büyük kilisedir. Ayasofya gezimizden sonra Rehberimizin vereceği serbest zaman ve öğle yemeği molamızı tamamlayarak gezimize devam ediyoruz.
  Öğleden sonra Topkapı Sarayı‘na geçiyoruz. İstanbul’un fethiyle bir cihan imparatorluğuna dönüşen Osmanlı İmparatorluğu’nun padişahlarına ev sahipliği, devletine idare merkezliği eden Topkapı Sarayı sade mimarisinin ardında ışıltılı hazineler dünyayı değiştiren siyasi ve sosyal hikâyeler sunarken, kapalı kapılar ardındaki harem, kişisel sevinç ve üzüntülere ayna tutuyor. Gezimizi Rehberimizin anlatımıyla bitirdikten sonra aracımızdaki yerlerimizi alarak Galata’ya geçiyoruz. Galata Kulesi gezimizle İstanbul’a şöyle bir yukarıdan baktıktan  sonra Taksim İstiklal de alışveriş için rehberimizin vereceği serbest vakitten sonra aracımıza geçerek araç içi ikramlarımız eşliğinde  geri dönüşe başlıyoruz. Eskişehir'e vardığımızda sizlerle bir sonraki Karnaval Tour etkinliğinde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • KARNAVAL TOUR OFİS ÖNÜ (03:00)
  • H.POLATKAN MİGROS ÖNÜ (03:15)
TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
07.01.2024
29.12.2024
Müsait1.750,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 1.750,00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Çarşamba, Cumartesi, Pazar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Turizm Taşıma Belgeli Araç ile Ulaşım
* Restoranda Sabah Kahvaltısı (Marina Restoran)
* Çevre Gezileri
* Milli Park Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle Yemeği(Serbest Zaman)
* Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Kişisel Harcamalar

 

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Eskişehir Çıkışlı Günübirlik İstanbul Tarihi Yarımada Turu Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?