Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu

ROYAL SEBASTE OTEL MERSİN 5*

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu Hakkında Genel Bilgiler

1.GÜN:

Belirlenen yer ve zamanda buluştuktan sonra Adana’ya doğru hareket ediyoruz gerekli molalarımızı verdikten sonra ADANA’ya varıyoruz. SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle gezintimizi yapıp, şehrin simgesi olan Taş Köprü`yü  Türkiye` nin  en büyük 2.ci camii olma özelliğine sahip olan Sabancı Merkez Camii’ ni fotoğraflarımıza ekliyoruz.Turumuzun devamında, Adana Ulu Camii, Büyük Saat Kulesi, Sinema Müzesi diğer göreceğimiz yerler arasındadır. Kazancılar Çarşısı’na geldiğimizde serbest zamanı veriyoruz. Bu esnada  Adana’nın yöresel tatlarından Adana Kebap veya ciğerinden tatma şansına sahip olacaksınız. Ardından 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile, Türkiye`nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip, sokak müzisyenleri, konser, dans grupları gösterileri ve katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkatimizi çekecek olan ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI’ na katılıyoruz. Muhteşem görsel görüntülere sahne olan bu festivalde,  yeşeren  portakal çiçeklerinin kokusu eşliğinde, sokak karnavalının keyfini doyasıya yaşıyoruz. Fotoğraflarımızla, renkli ve eğlenceli görüntüleri ölümsüzleştiriyor ve rehberimizin belirlemiş olduğu saate buluşarak konaklama yapacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 

 

2.GÜN:

Sabah otelden ayrıldıktan sonra Akdeniz’i izleyerek günümüze ve yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Kız Kalesini fotoğraflayıp Cennet Cehennem Obruklarınına ulaşıyoruz. Obruğa inmek isteyen misafirlerimizle zor ama keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşümüzün ardından kısa bir otobüs yolculuğu ile Astım(Dilek) Mağarasına ulaşıyoruz. Mağaraya iniyor ve sarkıt-dikit ve sütunların arasında keyifli bir yürüyüşle mağarayı geziyoruz. Verilen dinlenme molasından sonra hareket ederek Tarsus’a ulaşıyoruz. Burada Eshab-ı Kehf Mağarası, Kleopatra Kapısı ve Çanakkale Deniz Savaşı’nın efsane gemisi Nusrat Mayın Gemisi’nin restore edildikten sonra sergilendiği bölgeyi ziyaret edip dönüş yoluna geçiyor ve bir sonra ki Karnaval Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  29 Nisan
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  29.04.20232.000,00 TL3.000,00 TL 2.000,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 6 Yaş 500,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.000,00 TL
  0 - 3 Yaş 500,00 TL
  4 - 6 Yaş 500,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.000,00 TL
  Taksitler »

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  -Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım

  -1 Gece Otel Konaklaması

  -1 Sabah Kahvaltısı

  -1 Akşam Yemeği

  -Festival alanına Giriş

  -Rehberlik Hizmeti

  -Milli Park Giriş Ücretleri


   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  -1. Gün Sabah Kahvaltısı

  -Öğle Yemekleri

  -Dönüş Akşam Yemeği

  -Kişisel Harcamalar

  -Otelde Alınan Ekstra Hizmetler

   

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?