Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Yılbaşı Özel Butik Gap Turu

2 Gece Otel Konaklama

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Yılbaşı Özel Butik Gap Turu Hakkında Genel Bilgiler

1.GÜN:

Siz değerli misafirlerimizi buluşma noktalarından aldıktan sonra Mardin’e doğru yola çıkıyoruz. Molalar eşliğinde Mardin’e vardığımızda sabah kahvaltısının (ekstra)ardından Eski Mardin sokaklarıyla gezimize start veriyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla beraber Mardin’i sokak sokak keşfediyor ve verilen serbest zaman sonrasında sırasıyla; Deyrulzafaran Manastırı, Kasımiye Medreselerini geziyoruz. Serbest zamanlar ve anlatımlarla beraber gezimizi tamamladıktan sonra Midyat’a doğru yola çıkıyoruz. Çarşı gezisi yaparak, burada rehberimizin verdiği serbest zamanlar ve bir ömür hatıra kalacak fotoğraflar çektikten sonra Sıla Konağı'na (Devlet Konağı) gidiyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından, Telkariciler Çarşısı'na geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz buradan parfüm, takı veya Süryani Şarap alışverişi yapabilirler. Alışverişimizin bitmesinin ardından Midyat’taki otelimize geçiyoruz.

Konaklama: Midyat ya da Mardin Otelimizde

2.GÜN:

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra otelimizden ayrılıp Dara Antik Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla ve verilen serbest zamanın ardından ayrılıp Şanlıurfa’ya doğru yola koyuluyoruz. Şanlıurfa’ya vardığımızda ilk gezilecek noktalardan biri olan Tarihin 0 noktası olan Göbeklitepe’ye gidiyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf video molasının ardından otelimize geçiş yapıyoruz. Katılım sağlayacak olan misafirlerimizle beraber eğlencenin bol olduğu (yılbaşı özel) sıra gecesine katılmak isteyen misafirlerimizle beraber otelden ayrılıp Sıra Gecesi'nin gerçekleşeceği konağımıza gidiyoruz. 3 saat sürecek olan yılbaşı özel sıra gecesi programımızı yaptıktan sonra tekrardan otelimize geri dönüş yapıyoruz

Konaklama: Şanlıurfa’daki otelimizde.

3.GÜN:

Gap Turu’muzun 3.Gününde, sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra, alışveriş için Balıklı Göl'e gidiyoruz. Burada Halil Rahman Gölü, Ayn Zaliha Gölü, Halil Rahma Caami, Urfa Kalesi(panoramik) gezilerimizi tamamladıktan sonra, Urfa’nın yöresel tatların isot, pul biber, salça gibi ürünleri alacağımız mağazaya gidiyoruz. Ardından Urfa’nın bilinen noktalarından bir diğeri olan Harran Evleri'ni görmek üzere yola koyuluyoruz. 250 yıllık tarihi evleri ziyaret edip, rehberimizin burada yapacağı anlatımlardan ve fotoğraf çekimlerinden sonra gezimizi tamamlayıp verilen serbest zamanın ardından turumuzu tamamlayıp Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. Molalar eşliğinde turumuzu tamamlıyoruz.

Bir sonraki karnaval Tour etkinliğinde görüşmek üzere.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  *Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım
  *2 Gece Otel Konaklaması
  *2 Sabah Kahvaltısı
  *1 Akşam Yemeği
  *Milli Park Giriş Ücretleri
  *Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  *1.Gün Sabah Kahvaltısı
  *Öğle Yemekleri
  *Dönüş Akşam Yemeği
  *Sıra Gecesi(600TL)
  *Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
  * Deyrulzafaran Manastırı Giriş Ücreti
  * Kasımiye Medresesi Giriş Ücreti

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yılbaşı Özel Butik Gap Turu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Benzer Turlar