Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Isparta Gül Festivali Turu

1 Gece

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Isparta Gül Festivali Turu Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir Cengiz Topel Cd. Karnaval Tour Ofis önünden saat 04.00’da buluşuyor Hasan Polatkan Migros önünden 04.15’te buluşuyor ve Güneykent Kasabasına   doğru hareket ediyoruz.


Sabah alacağımız serbest sabah kahvaltısının ardından, sabahın erken saatlerinde  ( Her sabah gül hasatı şafakta başlayıp güneşin ışıkları yakıcı hale gelmeden, en geç saat saat 10.00’da tamamlanır.) Güneykent Kasabasına gidiyoruz. Burada gül toplayan kadınlara eşlik etmek üzere gül bahçesinde yerimizi alıyor ve güllerimizi topluyoruz. Ardından gül yağı fabrikasına geçip toplanan güllere yapılan işlemleri yerinde görüp bilgi alıyoruz. Alışveriş için verilen serbest zaman sonrası, Güneykentli hanımların el emeği göz nuru yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi, gül şurubu satın alabilirsiniz. Gezilerimiz sonrasında Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü’ne gidiyoruz. Türkiye’nin Maldivler’i diye bilinen, ülkemizin en derin, dünyanın en berrak göllerinden Mars yüzeyine benzerliği nedeniyle ‘Mars Yüzeyli Göl’ diye söz edilen derinlik bakımından Türkiye’nin en derin tatlı su gölü konumunda olan ve 1989 yılından beri birinci derece doğal sit alanı olarak korunmakta olan, Salda Gölü’nde fotoğraf molası veriyoruz.. Salda Gölü Gezimiz sonrasında, otelimize geçiyoruz odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıyoruz.

2. GÜN  

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından dünyaca ünlü olan yapılışı ile dikkat çeken Antik Tiyatroya gitmek için yola çıkıyoruz rehberimizin anlatımı eşliğinde çevreyi geziyoruz ve fotoğraflıyoruz, sonrasında Apollon Tapınağı’na gidiyoruz orda verilen serbest zamanın ardından Manavgat Şelalesine doğru yola çıkıyoruz eşsiz manzarası ve doğal yapısını inceledikten sonra Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz bir sonraki Karnaval Tur etkinliğine görüşmek üzere  üzülerek vedalaşıyoruz.


NOT: REHBERİMİZ OLUMSUZ İKLİM VE YOL ŞARTLARINDA PROGRAMI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Turizm Taşıma Belgeli Araç ile Ulaşım
  * 1 Gece Otel Konaklaması
  * 1. Gün Akşam Yemeği
  * 2. Gün Sabah Kahvaltısı 
  * Rehberlik Hizmeti

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  * 1. Gün Sabah Kahvaltısı
  * Dönüş Akşam Yemeği ve Öğle Yemekleri
  * Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
  * Otelde Alınan Extra Hizmetler
  * Kişisel Harcamalar

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Isparta Gül Festivali Turu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?